Skup Aut Świdnik
Kasacja pojazdów 24h

ul. Kolorowa 3, 20-802 Lublin


500 333 258 autoskup.82@wp.pl

O Nas

Kilka słów o naszej firmie

Skup i kasacja pojazdów Świdnik

Tomix to skup aut oferujący kompleksowe usługi. Oznacza to, że przyjmujemy wszystkie samochody, bez względu na ich stan techniczny i zdatność do użytku. Dlatego też uzyskaliśmy certyfikat Stacji Demontażu Pojazdów. Dzięki niemu możemy legalnie poddawać kasacji samochody, które nie nadają się do sprzedaży czy nawet naprawy. Działamy od wielu lat, gromadząc wiedzę i doświadczenie. W firmie Tomix, oferującej między innymi złomowanie pojazdów w Świdniku, stawiamy na najwyższą jakość obsługi Klienta. Zapraszamy do kontaktu – sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Nasza oferta:

Nie wiesz, co zrobić ze zniszczonym samochodem? Próby sprzedaży na portalach aukcyjnych kończą się niepowodzeniem, a poruszanie po drodze staje się niebezpieczne? Zgłoś się do nas, a rozwiążemy Twój problem. Ocenimy, czy naprawa pojazdu jest opłacalna. Bez względu na werdykt w tej kwestii, wycenimy samochód. Pamiętaj, że u nas za kasację pojazdu nic nie płacisz – to Ty otrzymasz od nas zapłatę! Usuwanie zniszczonych samochodów w Świdniku to w naszym wykonaniu wszechstronne wsparcie. Przyjedziemy po Twoje auto, uiścimy opłatę, a następnie przeprowadzimy kasację.

W naszej ofercie

Kasacja pojazdów / złomowanie samochodów Świdnik

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, mający świadomość tego, jak przeprowadzić proces kasacji i kompletną usługę skupu. Wiemy też, jak robić to wszystko zgodnie z przepisami. Warto mieć świadomość, że złomowanie samochodów, podobnie zresztą jak w innych miastach, to proces określony przez przepisy prawa. Aby odbył się legalnie, konieczne jest przeprowadzenie go według odpowiednich procedur.

Aby nie przekroczyć przepisów prawa, konieczne jest również dopięcie wszelkich formalności. W tym obszarze Twoim jedynym zadaniem jest dostarczenie nam niezbędnych dokumentów, takich jak:

  • dowód rejestracyjny,
  • karta pojazdu,
  • umowa kupna,
  • tablice rejestracyjne.

Poprosimy Cię również o podanie numeru VIN, abyśmy mogli zgłosić fakt likwidacji pojazdu. W przypadku współwłasności auta potrzebna będzie pisemna zgoda na kasację od obu posiadaczy prawa do zarządzania samochodem.

Tomix

Dlaczego warto nas wybrać

Skup aut w Świdniku, a także złomowanie pojazdów to oferta wielu podmiotów z regionu. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Czemu cieszymy się tak dużym zaufaniem w okolicy? Prawdopodobnie dlatego, że  stawiamy na jakość i wzajemne zaufanie, wierząc, że są to wartości kluczowe w każdego typu biznesie.

Profesjonalizm i fachowe wsparcie na każdym etapie

Kasacja samochodów wymaga profesjonalnego podejścia do sprawy. U nas obsługą Twojego zlecenia zajmują się kompetentni fachowcy. Trafnie oceniamy opłacalność ewentualnej naprawy auta, a następnie proponujemy cenę odkupienia pojazdu. Złomowanie samochodów przeprowadzamy z użyciem specjalistycznego sprzętu.

Gwarancja rzetelnej wyceny

Wiele osób ma negatywne skojarzenia ze skupami samochodów. Liczni doświadczyli nieuczciwych praktyk już na etapie wyceny. U nas z pewnością nie spotka Cię nic takiego! Opinie zadowolonych Klientów dowodzą, że dokonujemy rzetelnej wyceny samochodów, korzystając przy tym z obiektywnych, sprawdzonych metod i narzędzi.

Kompleksowa oferta

Działamy kompleksowo i wszechstronnie. Nasza oferta to nie tylko złomowanie aut, ale też odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca. Pod swoją pieczę bierzemy również wszelkie kwestie formalne związane ze skupem aut oraz ich kasacją. Z nami proces sprzedaży i kasacji auta przebiega szybko i sprawnie.

Wieloletnie doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się skupem i kasacją samochodów. Dlatego też wiemy doskonale, jak to robić. Mamy doświadczenie w kwestii wyceny aut wszelkich marek i w każdym stanie. Wiemy, jakie formalności są niezbędne i jak przeprowadzać złomowanie aut pod kątem technicznym, aby uniknąć ryzyka wypadku czy jakichkolwiek innych problemów.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Złomowanie samochodów Świdnik - FAQ

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego skupu aut Tomix. Obsługujemy klientów z Lublina i najbliższej okolicy – także Świdnika. Zadzwoń do nas pod numer 500333258 i zapytaj o szczegóły. Zawsze gwarantujemy rzetelną wycenę.

To zależy od wielu czynników. Najlepiej skontaktuj się z nami i odpowiedz na kilka ważnych pytań. Musimy poznać rodzaj auta, jego stan, rocznik i kilka innych czynników, które mają wpływ na wycenę.

Tomix to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i rzetelna wycena aut. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat przez co udało nam się wypracować ogromne zadowolenie wśród klientów, którzy regularnie do nas wracają.

Zdjecia z naszej pracy

Galeria

Ocena podstrony

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Wszystkich ocen: 13 Średnia ocena: 4.7]